6-7 червня 2015 року журналістів з Донеччини та Луганщини запрошують на «Донбас Медіа Форум», передає сайт NGO.donetsk.ua.

Форум має на меті:
– обговорення шляхів подолання інформаційної блокади на окупованих та звільнених територіях Донецької та Луганської областей та вироблення Резолюції про ситуацію зі свободою слова у зоні АТО;
– осмислення способів виживання локальних медіа, які опинились в епіцентрі збройного конфлікту;
– представлення проектів принципів роботи журналістів на Донбасі та проектів зберігання та обміну інформацією в умовах окупації.

У професійному дискусійному просторі буде презентовано результати дослідження медійної ситуації на сході України, роботи журналістів в умовах війни, рівень співробітництва між представниками східних ЗМІ та інших регіонів. Частину дискусії буде приділено розгляду та аналізу формування громадської думки стосовно ситуації в Україні закордонними ЗМІ.

До обговорення запрошені представники державної влади, дипломатичних установ, неурядових українських та іноземних організацій, медіа експерти та журналісти.

Всі учасники форуму будуть забезпечені обідами, кава-паузами під час проведення форуму та друкованими матеріалами. Транспортні витрати й проживання учасників з міст Донецької та Луганської областей буде компенсовано організаторами. З детальною програмою Форуму можна ознайомитись на сайті після 20 травня 2015 року: http://donbassmediaforum.blogspot.com.

Захід відбудеться за адресою: «Фонд «ІЗОЛЯЦІЯ», м.Київ, вул. Набережно-Лугова, 8. Для участі у Форумі необхідно зареєструватись за посиланням до 18:00 3 червня: http://link.ac/4QWo20

У разі виникнення питань звертайтесь за телефоном +38 093 427 39 12 чи електронною адресою: donbas.mediaforum@gmail.com

Організаторами заходу виступили громадська організація «Донецький інститут інформації» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та представники регіональних ЗМІ Донбасу, які вимушені були переселитися до Києва або працюють на звільнених територіях.