Польська Асоціація Журналістів, Національна спілка журналістів України і Незалежна медіа-профспілка оголошують про проведення третього Українсько-польського конкурсу журналістської майстерності.

Нагадаємо, на другому конкурсі призи здобули журналісти Анна Бабінець з видання «Слідство.інфо», журналістка телеканалу СТБ Ірина Федорів, тележурналіст Олег Дейнека, а на першому – Юлія Абібок (сайт ДеПо.ua), Валентина Куць (портал «Четверта влада») та Ольга Кашпор (телеканал «1+1»).

На Конкурс можна подавати матеріали, які були опубліковані чи вийшли в ефір з 1 вересня 2013 року до 30 вересня 2014 року. Кожен автор може подати не більше трьох матеріалів.

Заявки приймаються до 12 грудня 2014 року на адресу НСЖУ: Хрещатик 27 А, 01001 Київ, Україна.

Заявку слід подати у 6 примірниках, з додатком 6 примірників газетних вирізок або 6 примірників дисків CD / DVD. Приймаються також матеріали від авторських колективів.

Матеріали конкурсу журі оцінюватиме за наступними критеріями:

* ретельність (розділення інформації від оцінок та коментарів, дотримання принципу неупередженості та подання кількох точок зору);

* інформаційна цінність;

* стилістичні та мовні якості (логічність викладу, стислість, чіткість формулювань)

Журналістські роботи мають бути присвячені боротьбі за демократію: відстоюванню свободи слова, розвитку самоврядування, подолання корупції, встановлення прозорості в урядуванні тощо, відстоюванні прав людини тощо.

Результати Конкурсу будуть оприлюднені 12 січня 2015 року. Церемонія нагородження відбудеться у Варшаві у січні.

Переможці отримають грошові премії:

За перше місце – 3 000 злотих, за друге – 2 000 злотих, за третє – 1 000 злотих.