Фонд «Освіта для Демократії» (Варшава, Польща), Товариство Лева (Львів), Вінницька молодіжна громадська організація «Наше Поділля», Лабораторія соціальних комунікацій (Одеса) та Вінницька обласна громадська організація «Вінницький прес-клуб» оголошують конкурс на участь у одному з 4-х навчальних візитів, які відбудуться у березні-квітні 2015 року в містах: Львів, Вінниця, Одеса та Херсон.

Візити проходять в рамках проекту «Схід і Захід разом – простір діалогу», який реалізується за підтримки Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

До участі у конкурсі запрошуються журналісти локальних (районних) і регіональних ЗМІ (друкованих видань, телебачення, радіо, онлайн-медіа) з Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Дніпропетровської, Львівської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Вінницької, Волинської та Запорізької областей.

Метою візитів є налагодження зв’язків між локальними (районними) ЗМІ різних регіонів України, сприяння дискусії на тему професійних стандартів у медіа-середовищі, розвиток знань про ситуацію та виклики в інших регіонах України та сприяння розумінню процесів, які там проходять.

Тривалість кожного навчального візиту — 5 днів.

Навчальні візити відбуватимуться у форматі коротких (1,5 — 2,5 годинних) зустрічей з представниками місцевих редакцій, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та органів державної влади. Учасники зможуть ознайомитися з досвідом організацій, взяти участь у організованих ними подіях а також у круглому столі з представниками локальних ЗМІ, присвяченому темі саморегуляції медіа-середовища (етичним та юридичним аспектам праці ЗМІ тощо). Журналісти, які візьмуть участь у візитах, отримають також можливість участі у подальших компонентах проекту, зокрема у тематичних тренінгах та конкурсі на стажування та обладнання для своїх редакцій.
Географічні пріоритети:

У візитах у Львові та Вінниці можуть взяти участь журналісти, які працюють у редакціях в Харківській, Херсонській, Дніпропетровській, Одеській, Сумській та Запорізькій областях.

У візитах в Одесі та Херсоні можуть взяти участь журналісти, які працюють у редакціях у Хмельницькій, Чернігівській, Чернівецькій, Львівській, Тернопільській, Вінницькій та Волинській областях.

Для участі в конкурсі на участь в навчальному візиті, просимо заповнити одну з 4-х онлайн анкет:

Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті в Вінниці (термін візиту: 16 – 20 березня 2015 р.)

http://goo.gl/forms/AQGBn9aMQ6

Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті в Херсоні (термін візиту:  31 березня – 4 квітня 2015 р.)

http://goo.gl/forms/U9mjM8VW0e

Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті в Одесі (термін візиту: 20 – 24 квітня 2015 р.)

http://goo.gl/forms/sil1g1gb2l

Он-лайн анкета на участь в навчальному візиті у Львові (термін візиту: 20 – 24 квітня 2015 р.)

http://goo.gl/forms/CHFjC0yw1F

Термін подання заявок – до 6-го березня 2015 р.

Участь у навчальному візиті (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору. 

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Ігоря Добка, тел. +380676739579, мейл: ihoras@yahoo.com

 Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії спів фінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).