У Києві відбулася 19-а церемонія вручення премій «Людина року-2014». Нагороди здобули і працівники ЗМІ та кіно. Цьогоріч переможцем у номінації «Телевізійний журналіст року» став журналіст 5-го каналу, блогер Віталій Гайдукевич. Незалежна медіа-профспілка висловлює свої найщиріші  привітання члена НМПУ і закликає журналістів працювати і виборювати подібні відзнаки.

За словами переможця-журналіста, в Україні є  величезна кількість працівників ЗМІ, які в 2014 році зробили справжній прорив в українській журналістиці, ризикуючи своїм життям та здоров’ям  на Майдані і продовжуючи робити матеріали та репортажі вже на лінії фронту, однак їх не номінували на цю премію. «Ключові люди  – це не ми, ті, які є в студії, а це ті, хто працюють на фронті. Це ті,  хто втрачають камери. Ті, хто мають розбиті голови і ті, хто лізуть під кулі. І ми всі вдячні колегам, які тижнями не вилазять із зони АТО. Їм би я хотів висловити свою вдячність.»

Сам процес нагородження переможців премії тривав близько 6 годин. У цьому році організатори започаткували ще 6 спеціальних номінації – вирішили відзначити іноземних друзів України та волонтерів. Наприклад, одну з них отримала президент Литви Даля Грібаускайте. Її Інститут світової політики назвав головним лобістом України у світі.

Переможцем у номінації «Інтернет-медіа року обрано сайт «Цензор.НЕТ» (головний редактор Юрій Бутусов). Переможець у номінації «Митець року» — кінорежисер, автор стрічки «Плем’я» Мирослав Слабошпицький. Деякі номінанти піддали скепсису репутацію премії та відмовилися від висування на здобуття титулу «Людина року-2014». Серед них – керівник «Української правди» Олена Притула.