8 серпня, журналіст інформаційного агентства УНН Дмитро Шинкарук і фотокореспондент Станіслав Баранець зазнали нападу під час виконання редакційного завдання – висвітлення подій біля «Українського дому» в Києві. На них напали невідомі чоловіки та відібрали техніку.

Фотокореспонденту Станіславу Баранцю погрожували відібрати техніку та вимагали, щоб той видалив фото, які були зроблені під час події.

У кореспондента Дмитра Шинкарука, який вів стрім-трансляцію, вимагали припинити відеотрансляцію з місця події, а згодом відібрали техніку (планшет), з якої велася відеозйомка. Як уточнили в редакції, невідомі намагалися видалити відео, не знаючи, що це був стрім у прямому ефірі.

Згодом чоловіки повернули техніку журналістові, зазначивши, що «Український дім» є режимним об’єктом і на його території відеозйомка таких подій заборонена.

Журналіст звернувся із заявою до міліції. У відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в місті Києві підтвердили, що до міліції надійшло повідомлення про напад на журналістів, і на місце інциденту негайно прибули правоохоронці.

Інформацію внесено до єдиного обліку Шевченківського районного управління столичної міліції. Триває подальша перевірка.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 серпня, біля «Українського дому» на Європейській площі у Києві пролунав вибух, двоє людей постраждали.