У кримському місті Армянськ провайдерів зобов’язали закрити доступ абонентів до сайтів, які містять матеріали екстремістського характеру.

Про це повідомляє прес-служба кримської прокуратури.

Прокуратура Армянська провела перевірку виконання законодавства про інформацію, інформаційні технології та їх захист і встановила, що на території міста діють два провайдери – ТОВ «Армянскінтернетсервіс» і «Live Proxy», що надають доступ до сайтів, на яких розміщені матеріали, які «сприяють розпалюванню міжнаціональної та релігійної ворожнечі і включені до Федерального списку екстремістських матеріалів».

«Разом з тим, закон забороняє використання мереж зв’язку загального користування для здійснення екстремістської діяльності і допускає можливість обмеження доступу до інформації з метою захисту основ конституційного ладу, моральності, здоров’я, прав і законних інтересів інших осіб, забезпечення оборони країни і безпеки держави», – сказано в повідомленні наглядового відомства.

За результатами перевірки прокуратура внесла на адресу провайдерів подання. Як зазначили в прокуратурі, наразі на вимогу прокуратури вони усувають порушення шляхом встановлення заборони на доступ користувачів до ресурсів з екстремістським контентом.

Раніше аналогічну вимогу прокуратура винесла провайдерам у сусідньому Красноперекопську.