Колегія Верховного суду України остаточно відмовила Кременчуцькій комунальній телерадіокомпанії в претензіях на 100% корпоративних прав приватної телекомпанії “Візит”, яка мовить з початку 90-х років минулого століття, не отримуючи дотацій від держави. Звернення до суду лише формально було здійснено комунальною телекомпанією. Де факто за ним стоїть міська влада.

Конфлікт між міською владою Кременчука і ПТК «Візит» почався в 2012 році – коли тодішній мер Кременчука Олег Бабаєв заявив про намір забрати приватну телекомпанію «Візит» у комунальну власність. Для цього комунальна ТРК подала позов до Автозаводського райсуду про визнання її власницею 100% корпоративних прав приватної телекомпанії «Візит».

Голова медіа-профспілки Юрій Луканов зустрічався із сторонами конфлікту, намагаючись залагодити його миром. Юридичне бюро медіа-профспілки надавало юридичні консультації, але такі спроби виявилися марними.

Незалежна медіа-профспілка і Національна спілка журналістів засудили спроби кременчуцької влади перебрати приватну власність. Міжнародна і Європейська федерації журналістів підтримали своїх українських колег.

Нині власник телекомпанії «Візит» підприємець Олександр Мельник перебуває в слідчому ізоляторі за підозрою організації вбивства міського голови Кременчука Олега Бабаєва, якого застрелив невідомий. Кременчуцька медіа-профспілка зверталася з відкритим листом до президента Петра Порошенка і генерального прокурора Віталія Яреми з вимогою відпустити Олександра Мельника і провести об’єктивне розслідування.