«Громадському радіо» потрібні журналісти для ведення і виготовлення новин. Про вакансію “Громадське радіо” повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Від кандидатів очікується, що вони мають відповідні голосові дані і досвід роботи в новинах на радіо або телебаченні, професійно володіють російською й українською мовами, можуть самостійно, без підказки редактора, шукати і визначати новини для випуску.

Інші вимоги: розуміння журналістики не як пропаганди, а як орієнтування аудиторії, вміння працювати з простим монтажем звуку, орієнтація в поточних подіях (військо-політична ситуація, гуманітарні проблеми, права людини, тощо), вміння користуватися соціальними мережами для пошуку і поширення інформації.

Добре знання Донбасу, активні іноземні мови є плюсом.

Пропонується робота в редакції у дві зміни, ранкова зміна починається з 6:15 ранку. Обов’язково треба мати свій ноутбук. Оплата позмінна. Проект наразі тимчасовий, з можливістю його подовження на майбутнє. На думку редакції, ця робота підходить як додатковий заробіток.

Резюме і короткий мотиваційний лист-пояснення слід надсилати на hromadske.radio@gmail.com з приміткою «Вакансія новини» в заголовку.