На черговому з’їзді підписантів Етичного кодексу українського журналіста в Києві делегати обрали новий склад Комісії з журналістської етики (КЖЕ).
До Комісії обрані: Сергій Гузь (Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область); Тетяна Котюжинська (Київ); Інна Кузнецова (Київ); Леонід Маслов (Харків); Володимир Мостовий (Київ, на фото); Віктор Ожогін (Дніпропетровськ);Світлана Остапа (Київ); Вікторія Плахта (Івано-Франківськ);Зоя Шарикова (Київ); Сергій Штурхецький (Рівне).

Усього до складу Комісії увійдуть 15 осіб – крім обраних, по одному представнику від медійних громадських організацій та асоціацій (НСЖУ, НМПУ, НАМ, УАВПП, ІТК).

Делегати з’їзду проголосували також за зміни до статуту ГО «Комісія з журналістської етики», пов’язані з нещодавніми змінами в законодавстві, і доручили новообраному складу КЖЕ зареєструвати їх. Зокрема, вирішено заснувати інститут регіональних представників КЖЕ (не менш, ніж у 14 областях України), також відтепер зі складу КЖЕ обиратиметься не тільки голова, а й секретар (раніше виконавчий секретар не був членом Комісії).
Крім того, буде закріплено в Статуті механізм формування комісії (10 членів, обраних з’їздом, та 5 від галузевих організацій); норма, що скарга буде розглядатися з обов’язковим запрошенням сторін. Вносяться також зміни щодо форм рішень КЖЕ, а саме тепер це будуть попередження, рішення і заява у формі публічного осуду.