Прокуратура Івано-Франківська скасувала постанову міського УМВС області щодо закриття кримінального провадження за ч.1 ст. 171 Кримінального кодексу України (перешкоджання журналістській діяльності) за заявою журналістки видання «Репортер» Наталії Джулай.

Нагадаємо, 8 червня в Івано-Франківську працівники миттєвих державних лотерей «Лото Клуб», що по вул. Січових Стрільців виштовхали кореспондента та редактора інтернет-видання “Репортер” Наталію Джулай із приміщення “Лото Клубу” та погрожували фізичною розправою.

Журналіст написала заяву у міліцію. 11 червня слідче відділення УМВС України в Івано-Франківській області розпочало досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перешкоджання законній професійній журналістській діяльності кореспонденту “Репортера” Наталії Джулай за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України.

Проте через місяць Джулай повідомили, що провадження закрите ще 27 червня.

Тоді за допомогою юристів ІМІ Наталя Джулай написала заяву до прокуратури Івано-Франківської області, за розглядом якої постанову МВ УМВС в Івано-Франківській області скасовано як незаконну, а матеріали кримінального провадження направлені до слідчого відділу міліції для подальшого досудового розслідування.

В коментарі ІМІ Наталя Джулай повідомила, що наразі її ще не викликали до міліції.