Член комітету Незалежної медіа-профспілки Сергій Штурхецький став одним з авторів посібника «Журналістська етика. Посібник для підготовки до державного іспиту». Книга була видана 2014 року Комісією з журналістської етики у рамках проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі», що фінансується Урядом Канади.

Авторами посібника є відомі українські медіаексперти – Валерій Іванов, Євген Маслов, Володимир Павлів, Сергій Рачинський, Юрій Фінклер та Сергій Штурхецький. Його видано за стали Володимира Мостового та Володимира Різуна.

Як зазначено в анотації до книги, у ній містяться методичні рекомендації та матеріали для проведення державного іспиту серед студентів бакалаврату за спеціальністю «Журналістика».

Посібник містить нормативні документи саморегульованих організацій журналістів в Україні та світі (наприклад, Декларацію принципів поведінки журналістів Міжнародної федерації журналістів, Міжнародні принципи журналістської етики, Кодекс етики українського журналіста тощо). Крім цього, в ньому можна знайти завдання з журналістської практики на прикладі ситуацій, що відбувалися в Україні та інших країнах. Для самоконтролю продано ключі до вирішення цих задач.

Книга розрахована на студентів та викладачів вишів, а також на журналістів-практиків, які хочуть підвищити свій фаховий рівень.

Завантажити посібник можна тут.