У Свято-Миколаївському соборі Кременчука представники п’яти редакцій пом’янули французьких журналістів Charlie Hebdo. Свічки пам’яті як данина солідарності та протест проти радикалізму у всіх його проявах палали сьогодні в Кременчуці.

До акції солідарності з французькими колегами приєдналися журналісти телекомпанії “Візит”, газет “Програма Плюс”, “Кременчуцький Телеграф” та “Вісник Кременчука”, а також інтернет-видання «05366 com.ua».

Журналісти пом’янули убитих співробітників сатиричного журналу Charlie Hebdo, а також усіх полеглих на сході України, під час проведення АТО та на Майдані в часи Революції гідності.

Як відомо, у Франції озброєні бойовики увірвалися у редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo й убили 12 журналістів, багатьох журналістів та поліцейських було поранено.

Припускають, що напад на редакцію скоїли радикальні ісламістські терористи, бо свідки нібито чули, як нападники кричали “Аллах Акбар”.

Голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов написав листа співчуття Алену Ремі, надзвичайному і повноважному послу Франції в Україні. У листі висловлено співчуття у зв’зку із загибеллю колег під час теракту в Парижі.

«Українців глибоко вразив жорстокий теракт у Парижі, – сказано в листі, – який забрав життя дванадцятьох співробітників журналу Charlie Hebdo і одинадцятьох поранив. Ми вражені мужністю наших колег з журналу, адже вони продовжували робити свою роботу, не зважаючи на погрози.