5-9 квітня 2015 р. у Києві американська громадська організація RISC проведе тренінг з невідкладної медичної підготовки для журналістів та фрілансерів, які висвітлюють події в зоні АТО.

Організатор тренінгу в Києві Інститут масової інформації (ІМІ) та інформаційний партнер проекту PressWatcher відома американська організація Freedom House.

Тренінг охоплює основні процедури для збереження життя на полі бою і транспортування потерпілого в медичний заклад. Щоб вижити при вогнепальному або осколковому пораненні важливо робити правильні речі в перші кілька хвилин, і RISC тренінг фокусується саме цьому.

Курс розроблений викладачами Wilderness Associates International (WMA). Тренінг у Києві проведуть: головний інструктор парамедик Сойєр Албері (Sawyer Alberi), який служив в Іраку і Афганістані як військовий лікар Вермонтської Національної гвардії, його двоє асистентів –  лікар швидкої допомоги доктор Девід Джонсон (Dr. David Johnson) президент і медичний директор WMA та Білл Фредерік (Bill Frederick)  тренер з управління ризиками, координатор WMA Джуді Албері (Judi Alberi) допомагатиме з тренажерами.

Реєстрація учасників до 22 березня, кількість місць обмежена. Для реєстрації потрібно заповнити анкету.

Додатково: http://abcnews.go.com/blogs/headlines/2013/04/taking-risc-program-trains-freelance-reporters-how-save-a-life-in-war-zones/