6-7 лютого 2015 року Міжнародна громадська організація “Інтерньюз-Україна” проведе для журналістів з різних регіонів України дводенний тренінг “Європа поруч: євроінтеграція та внутрішні реформи в Україні”.  Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники цього тренінгу отримають додаткові знання та навички для більш цікавого, коректного та повного висвітлення питань європейської інтеграції, зокрема зв’язку євроінтеграції з процесом внутрішніх реформ в Україні.

Тренінг 6-7 лютого є другим у низці з трьох дводенних тренінгів, які організовує ГО “Інтерньюз-Україна” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Учасників усіх трьох тренінгів (загалом – 45 осіб) було відібрано за відкритим конкурсом з-поміж 270 заявок, які до нас надійшли.

Попри те, що учасників з регіонів України було відібрано під час першого конкурсного набору (з-поміж 270 заявок), журналісти з Києва можуть відвідувати за бажанням окремі блоки програми, за умови попередньої реєстрації. Дедлайн реєстрації для київських журналістів – 3 лютого, 12.00.

Програма тренінгу передбачає:

  • відносини між ЄС та Україною в контексті сучасної політичної ситуації в Україні;
  • європейська інтеграція як програма реформ
  • ключові сфери проєвропейських реформ: енергетика, торгівля, технічні стандарти, місцеве самоврядування, візові питання тощо
  • аналіз та спростування міфів щодо Угоди про асоціацію;
  • типові помилки та стереотипи у висвітленні тематики ЄС;
  • основні джерела інформації про європейську інтеграцію;
  • огляд програм допомоги ЄС в Україні;
  • освітні питання: можливості навчання в ЄС

Місце проведення: м. Київ, вул. Ризька, 15 – офіс МГО “Інтерньюз-Україна”.

Час проведення: 6-7 лютого 2015 року, 10.00-18.00.

Тренери/спікери: експерти Інтерньюз-Україна, Представництва ЄС в Україні, провідних українських аналітичних центрів, ключових українських ЗМІ, що займаються європейською тематикою тощо.

Метою проекту “Європа поруч: євроінтеграція та внутрішні реформи в Україні”, що здійснюється за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, є навчання групи журналістів з різних регіонів України більш професійно висвітлювати інформацію про європейську інтеграцію, зокрема аналізувати процес проєвропейських внутрішніх реформ в Україні.

Контакти: Ольга Михайліченко, 050 8453602