Генпрокуратура закрила кримінальне провадження за фактом нападу народних депутатів від ВО «Свободи» на колишнього в. о. генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ) Олександра Пантелеймонова. Про це повідомило джерело в НТКУ, повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Українські новини».

Справу була закрито начебто в період з 11 по 18 серпня.

Джерело  в НТКУ повідомило, що причиною для її закриття стало те, що в ході розслідування «не доведено хуліганських дій». Це ж джерело стверджує, що побиття Олександра Пантелеймонова не розслідувалося, оскільки не було заяви від потерпілого.

Нагадаємо, 18 березня, народні депутати від фракції «Свобода» Ігор Мірошниченко, Андрій Іллєнко та Богдан Бенюк силою змусили тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ) Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення, яку він потім відкликав.

Після інциденту керівники найбільших українських медіагруп і телеканалів заявили, що вважають неприпустимими дії представників ВО «Свобода», і вимагають: від Генпрокуратури – розслідувати дії депутатів та ініціювати подання про позбавлення їх недоторканності; від депутатів ВО «Свобода» Ігоря Мірошниченка, Андрія Іллєнка і Богдана Бенюка – публічно вибачитися за свої дії та скласти депутатські мандати; від Верховної Ради України – зняти депутатську недоторканість з депутатів, які не заслуговують цього статусу; від Комітету з питань свободи слова та інформації – розглянути випадок і дати належну оцінку діям колег.

10 квітня Комісія з журналістської етики оголосила громадський осуд Першому національному за роботу під час Євромайдану. Тоді телекомпанію очолював Олександр Пантелеймонов.

Кабінет Міністрів призначив тимчасово виконуючим обов’язки гендиректора Національної телекомпанії України НТКУ) Олександра Пантелеймонова у лютому 2013 року. Перед цим уряд звільнив з посади гендиректора НТКУ Єгора Бенкендорфа, який раніше був призначений главою правління телеканалу «Інтер». у квітні поточного року Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія підписав заяву на звільнення за власним бажанням заступника гендиректора, екс-керівника НТКУ, Олександра Пантелеймонова.