1 червня журналіст видання “Коммерсантъ-Украина” Артем Скоропадський заявив, що за ним вже четвертий день ведуть спостереження невідомі чоловіки. Про це він написав на своїй сторінці у Facebоok.

«Якісь стрьомні гопники ходять за мною вже четвертий день. Якщо ви думаєте, що я не бачу ваше т.зв. “біле таксі”, то ви зовсім дурні. Мені, так, страшно, ви домоглися цього», – написав він.

В коментарі ІМІ Скоропадський повідомив, що після того, як він почав розповсюджувати інформацію про його переслідування, стеження за ним припинилося.

“З вчорашнього дня (2 червня – ред.) відтоді, коли почалася поширюватися інформація про стеження за мною, воно припинилося. Чи то вони припинили, чи то добре сховалися… Коли ж вони стежили за мною, то вони мінялися – спочатку два одних, потім два інших”, – розповів Артем.

Водночас він не пов’язує стеження зі своїми публікаціями в “Коммерсантъ-Украина”, а пов’язує зі своєю активною громадянською позицією та спілкуванням з опозиціонерами.

“Я не особливо пов’язую це зі своєю діяльністю в “Комерсанті”. Ніяких розслідувань особливих у “Коммерсанте” я не веду. Але я постійно буваю на різних опозиційних зборах – офіційних, неофіційних. Я спілкуюся зі свободівцями, з хлопцями з “Тризуба”, з молоддю “Свободи”, – розповів Скоропадський.

“Я думаю стеження пов’язане з громадянською активністю і спілкуванням з різними опозиціонерами. Плюс я пишу авторські колонки на УП про те, що потрібна революція в Україні, виступаю по телебаченню. Все це разом, швидше за все, через громадянську позицію і коло спілкування, я думаю”, – зазначив журналіст.

Він додав, що не збирається звертатися з приводу стеження до міліції, оскільки “я вірю, що це здійснює сама міліція”.

Також він зазначив, що його ніхто не залякував і в контакт з ним не вступав.