Перший заступник голови Незалежної медіа-профспілки Сергій Гузь, який до недавнього обіймав посаду виконавчого секретаря НМПУ, призначений головним редактором дніпродзержинського тижневика «Наш репортер». Цю інформацію він підтвердив «Телекритиці» особисто.

«Ми зібрали найкращу команду журналістів, з якими раніше вже працювали в різних виданнях. Перед нами стоїть амбіційна мета – зробити тут, у провінції, успішне, сучасне та вільне від цензури видання, – заявив «Телекритиці» Сергій Гузь. – На підтримку наших прагнень видавець уклав з редакцією угоду про засади редакційної політики, в якій чітко визначені межі втручання власника, заборонена прихована реклама чи цензура, є вимога до журналістів дотримуватись професійних стандартів».

За словами Сергія Гузя, це була його давня мрія – зробити якісну газету для рідного міста. «І хоча різних видань в Дніпродзержинську ніколи не бракувало, справжня інформаційна конкуренція була відсутня. Через це останнім часом резонансні місцеві події зовсім не висвітлювались на сторінках газет. Наприклад, вся країна обговорювала білборди про “бабусю та кота”, центральні ЗМІ повідомляли про арешти та переслідування місцевих політиків, затримку за підозрою у хабарництві начальника місцевої міліції, а на шпальтах місцевих газет ці події практично не висвітлювались. За незначним винятком. Зараз знайшовся інвестор, який готовий вкладати кошти у розвиток якісної та сучасної преси і такий шанс не можна було змарнувати», – сказав Сергій.

Тижневик «Наш репортер» був зареєстрований Сергієм Гузем ще у 2010 році. Видавцем тижневика «Наш репортер» є ТОВ «М.О.С. Медіа».

Нагадаємо, кампанія з підписання угод про засади редакційної політики 2006 року була розпочата «Телекритикою» та НМПУ.

«Телекритика»