У лавах членів Союзу журналістів Росії є й працівники ЗМІ, які займаються пропагандою. Про це розповіла секретар СЖР Надія Ажгіхіна, повідомляє прес-служба Національної спілки журналістів України.

Під час круглого столу керівник проекту «Слідство-інфо» Дмитро Гнап запитав пані Ажгіхіну, чи є членами Союзу журналісти федеральних телеканалів та, зокрема, телеведучий Дмитро Кисельов, й чи бореться Союз із державною пропагандою.

Пані Ажгіхіна визнала, що при чисельності СЖР 60 тисяч членів, у лавах Союзу є й працівники ЗМІ, які займаються пропагандою. При цьому журналістська організація засудила дії Кисельова, а ключовим завданням вбачає заклики до поваги і дотримання стандартів професії.

Нагадаємо, представники СЖР та НСЖУ були учасниками зустрічі журналістських організацій України і Росії, що пройшла в Ризі, в офісі представника з питань свободи ЗМІ Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Тема діалогу журналістських спілок України та Росії стала предметом обговорення під час глобальної конференції ЮНЕСКО, що стартувала у Ризі 2 травня.

Захід приурочений до Всесвітнього дня свободи слова, що відзначається 3 травня. Представники НСЖУ та Союзу журналістів Росії спільно з представником ОБСЄ презентували програму «Співпраця всупереч конфлікту: Діалог між російськими та українськими журналістськими організаціями у 2014-2015 роках». Проект зосереджено на безпеці журналістів та питаннях професійних цінностей, боротьбі з пропагандою.