Президент Петро Порошенко вручив паспорт громадянина України журналістці Катерині Сергацковій, яка народилася в Росії і вже багато років живе в Україні. Про це йдеться на сайті глави держави.

Катерина Сергацкова

Порошенко наголосив на тому, що для багатьох українців об’єктивні репортажі Катерини Сергацкової з Криму та Донбасу стали важливим джерелом інформації. “Ви це заслужили своєю мужньою позицією і в Криму, і коли їздили в Донецьк та боролися за правду. Ви маєте заслуги перед Україною”, – підкреслив президент.

Особливо Порошенко відзначив важливість донесення об’єктивної інформації російською мовою. Глава держави нагадав про ініціативу створення російськомовного пан’європейського каналу. У свою чергу Катерина Сергацкова зазначила, що важливо, щоб росіяни, які хочуть допомагати Україні, “мали можливість це робити на законному рівні – могли жити, розвиватися і розвивати Україну”.

Глава держави також попросив Катерину Сергацкову підписати книгу “Война на три буквы”.

27-річна Катерина Сергацкова народилась у Росії. З початку окупації Криму та агресії на Донбасі активно висвітлювала події в українських та деяких російських виданнях, в тому числі в “Українській правді”, “Фокусі”, українському Esquire та російському Snob.ru. Веде проект “Громадського телебачення” російською мовою під назвою “Громадское”.

PS Фото зі сторінки Катерини у фейсбуці.