Слідчий відділ прокуратури Полтавської області закінчив досудове розслідування в об’єднаному кримінальному провадженні за фактами вбивств судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Олександра Лободенка та кременчуцького міського голови Олега Бабаєва. Про це повідомляється на сайті прокуратури.

Нагадаємо, у замовленні вбивства міського голови Кременчука підозрюють директора приватної телекомпанії «Візит» Олександра Мельника (на фото). Його було затримано 4 вересня 2014 року.

«Обвинувальний акт направлено до суду за ч. 2 ст. 377 (умисне заподіяння судді легких тілесних ушкоджень у зв’язку з його діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя), ст. 379 (вбивство судді у зв’язку з його діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя), п. п. 6, 11, 12, 13 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб та вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство), ч. 1 ст. 263 (зберігання та носіння вогнепальної зброї), ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

У кримінальному провадженні, інформацією прокуратури, було визначено четверо обвинувачених осіб: замовник, організатор та двоє виконавців. Як повідомляє прес-служба прокуратури, усі вони наразі знаходяться під вартою.

В якому суді розглядатиметься кримінальне провадження, вирішить апеляційний суд Полтавської області.