Прокуратура Шевченківського району міста Чернівці вважає, що відсутні підстави для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо перешкоджання журналістці порталу 0372.ua Галині Єреміці, оскільки відсутні підтвердження, що вона дійсно є журналісткою. Про це йдеться у відповіді від прокуратури, яку Єремиця отримала 13 травня на своє звернення щодо відмови Шевченківським УМВС відкривати провадження за перешкоджання журналістській професійній діяльності, повідомляє ІМІ.

У відповіді прокурути йдеться, що “вивченням матеріалів перевірки за зверненням встановлено, що в них відсутні будь-які відомості чи документи, які підтверджують зайняття журналістською діяльністю”.

Також опитаний працівник банку вказав, що Галина Єреміца не пред’являла посвідчення. Тому, як йдеться у відповіді за підписом прокурора Шевченківського району І.Корчинського, відсутні підстави для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, 31 березня Галина Єреміца була присутня під час конфліктної ситуації підприємців та керівництвом відділення банку “Фінанси та кредит” і здійснювала фото та відео зйомку, виконуючи свої професійні обов’язки. Журналістці заборонили знімати та вивели з приміщення фінустанови.

Тоді Єреміца написала заяву до Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області, де вказала про перешкоджання законній професійній журналістській діяльності згідно статті 171 Кримінального кодексу України.
У відповідь на звернення журналістки до міліції, Шевченківський РВ УМВС в Чернівецькій області вважав би за потрібне винести їй “офіційне застереження”.