Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка запрошують на прес-конференцію, присвячену Всесвітньому дню боротьби проти безкарності.

Захід відбудеться у суботу 23 листопада об 11:30 у конференц-залі за адресою: вул. Хрещатик, 27 А.
У рамках заходу відбудеться церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Право на професію», церемонія нагородження переможців конкурсу на здобуття Польсько-української премії журналістської майстерності, вручення національної премії за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка.

Після проведення прес-конференції журналісти та представники медіа-організацій пройдуть мовчазним маршем по Хрещатику на згадку про журналістів, убитих під час виконання службового обов’язку.

День боротьби проти безкарності відзначатиметься в рамках Конференції з питань безпеки, свободи слова та розбудови сильних спілок та профспілок журналістів у Східноєвропейському регіоні, в якій візьмуть участь керівники Міжнародної та Європейської федерації журналістів.

Зокрема, президент МФЖ Джим Бумела, президент ЄФЖ та президент Данської спілки журналістів Могенс Бліхе-Б’єррегард, віце-президент Європейської федерації журналістів, секретар Російського союзу журналістів Надія Ажгіхіна та інші.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті НСЖУ (www.nsju.org) та НМПУ (www.nmpu.org.ua).