Про нас

Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) є першою всеукраїнською профспілкою працівників медіа-сфери та єдиною профспілкою, що входить до Міжнародної федерації журналістів (IFJ). Профспілка об’єднує понад 1100 журналістів по всій Україні. Фінансується за рахунок членських внесків та благодійної допомоги.

Наша мета – захищати професійні, соціальні, економічні, трудові інтереси своїх членів у відносинах з роботодавцями, владними структурами та іншими організаціями.

Очільники

Сергій Штурхецький (м.Рівне)

Голова Комітету Всеукраїнської організації. У Профспілці – від часу її заснування, був членом Комітету ВПС НМПУ, в.о.Голови Комітету (06.-08.2016), першим заступником Голови Комітету НМПУ (2016-2019)

  • Автор і ведучий телепрограми (ТРК «Сфера», м.Рівне), працював в газетах, на радіо і телебаченні. Член Комісії з журналістської етики (2011-2016 роки).
  • Медіа-тренер, тренер з безпеки  журналістів МФЖ.
  • Кандидат наук з державного управління, доцент кафедри  журналістики Національного університету «Острозька академія» .
  • Співавтор 10 навчальних посібників з безпеки журналістів, журналістської етики та медіаграмотності.

Контакти:
shturkhetskyy@gmail.com
http://www.facebook.com/shturkhetskyy

Андрій Михайлик (Київ)

Перший заступник Голови Комітету Всеукраїнської організації. У профспілці з 2008 року. У 2010-11 рр. входив до складу комітету Київської незалежної медіа-профспілки.

Друкується з 1991 р., на телебаченні починав як автор сюжетів, телепрограм, фільмів. Згодом опанував фах кінооператора, режисера.

Працював у об’єднанні «Еко-Україна» (головний редактор телепрограми «Зелена студія»), агентстві «Чорнобильінтерінформ» (автор і ведучий телепрограми «Надзвичайна ситуація»), Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України (головний редактор, телеканал «РАДА»). З травня 2009 р. – незалежний режисер, журналіст, продюсер.

Член Національної спілки кінематографістів України (входить до Бюро Гільдії режисерів кіно).

Контакти:
mykhailyk2006@ukr.net

Наталія Каптусарова (Одеса)
Заступниця Голови Комітету Всеукраїнської організації.

Ревізійна комісія

Олександр Карпенко (Херсон) – голова Ревізійної комісії НМПУ

Олександр Олійник (Донецька область) – член Ревізійної комісії НМПУ

Микола Кобилюк (Чернівці) – член Ревізійної комісії НМПУ