Фонд розвитку ЗМІ Посольства США оголосив конкурс проектів «Єдина Україна: сприяння міжрегіональній співпраці»,  які будуть сприяти поліпшенню співпраці, зв’язків та і обміну інформацією між різними регіонами України.

Мета конкурсу – покращити взаєморозуміння та зв’язки, посилити або започаткувати нові механізми співпраці та обміну інформацією між регіональними медіа, медійними групами та активістами, а також реалізувати спільні проекти та заходи.

Заявки можуть  подати незалежні засоби масової інформації та українські громадські організації, що займаються медійними питаннями.

Основні формати проектів: професійні обміни між працівниками ЗМІ; організація професійного обміну та стажувань для журналістів і студентів факультетів журналістики в засобах масової інформації; створення та підсилення співпраці і нетворкінгу між студентами-журналістами; створення ефективних та довгострокових партнерств між неурядовими організаціями та ЗМІ; розробка і трансляція телевізійних і радіопрограм із соціально важливих питань.

Кінцевий термін подачі заявок –  10 червня 2014 року.