У Житомирі підсудний депутат Житомирської міської ради, перший заступник голови Луганської цивільно-військової адміністрації Михайло Пухтаєвич вихопив у журналістки телеканалу 112 Олени Галагуз телефон і жбурнув його на сходи. Інцидент стався 7 травня після чергового слухання суду про автомобільне шахрайство, де підсудним є Пухтаєвич, повідомляє Журнал Житомира.

“Він вихопив у мене телефон, на який я здійснювала відеофіксацію інтерв’ю і жбурнув на підлогу в приміщенні суду. З моменту написання заяви в міліцію і отримання витягу пройшло півдня. Наприкінці нашої “епопеї” до себе запросив поговорити заступник керівника міськвідділу міліції Олександр Прокопчук, який сказав, що цю статтю можна буде перекваліфікувати на перешкоджання журналістській діяльності у ході слідчих дій. Це відео буде надано як доказ свавілля депутата-чиновника Пухтаєвича”, – розповіла Галагуза.

Журналістка звернулась до міліції у зв’язку з інцидентом. Було зареєстровано кримінальне провадження стосовно депутата Пухтаєвича за ч.1 ст. 296 (хуліганство) КК України. Справу під свій контроль також взяла прокуратура Житомира. З прокуратури до редакції надіслали проханням надати відеозйомку “подій, який відбувалися в Королівському районному суді м.Житомира 07.05.2015 під час судового засідання за звинуваченням Пухтаєвич М.Г. і після нього”.

Нагадаємо, вже сім років триває розгляд кримінальної справи, в якій Михайло Пухтаєвич є підсудним. 16 квітня засідання суду в Житомирі у кримінальній справі відносно автомобільного шахрайства перенесли.