23 листопада у Києві стали відомі імена переможців Українсько-польського конкурсу журналістської майстерності. Про це повідомляє прес-служба НМПУ. Імена лауреатів оголосили під час Конференції Міжнародної і Європейської федерацій журналістів, присвяченій безпеці журналістів.  Призи вручали заступник голови Асоціації польських журналістів Агнєшка Ромашевська і член правління цієї організації Збігнєв Ритель.

Друге місце розіділили між собою два переможці. Це Анна Бабінець з видання «Слідство.інфо» з публікацією «Новий хазяїн київських доріг» про бізнесмена Сергія Курченка та статтею для «Телекритики» «Хабар для Нацради». Також друге місце посіла журналістка телеканалу СТБ Ірина Федорів за серію розслідувань про корупційні дії чиновників у селищі Буча під Києвом.

Третю премію отримав львівський журналіст-розслідувач Тарас Зозулинский за публікацію матеріалів, що викрили корупцію в АР Крим. Статті були надруковані у львівській газеті «Експрес».

Тележурналіст Олег Дейнека отримав спеціальну відзнаку Асоціації польських журналістів за серію розслідувань на соціально-політичну тематику для Соціального телебачення.

Гран прі вирішили не вручати. За словами Агнєшки Ромашевської, учасники конкурсу продемонстрували чудові якості журналістів-розслідувачів, але їм треба працювати над рівнем подачі своїх статтей.

Переможці конкурсу (зліва направо): Тарас Зозулинець, Ірина Федорів, Анна Бабінець. Члени журі Агнєшка Ромашевська і Збігнєв Ритель

Українсько-польський конкурс журналістської майстерності проводиться вдруге. Його організовують Асоціація польських журналістів, Незалежна медіа-профспілка України і Національна спілка журналістів України. Вепрше конкурс відбувся торік. Призи переможцям вручали у Варшаві.

Фото надано прес-службою НМПУ