1 грудня Київська організація Незалежної медіа-профспілки (269 журналістів) змінила кількісний та якісний склад комітету та його голову. Профспілковці також оновили склад ревізійної комісії.

Комітет розширився з 7 до 9 осіб внаслідок злиття Медіа-профспілки з профспілкою “Медіафронт”. До його складу увійшли Юка Гаврилова, Юрій Луканов, Остап Кривдик, Андрій Яніцький, Ольга Падірякова, Ігор Чайка, Людмила Сивак, Ольга Червакова та Григорій Жигалов. Головою Комітету обрано Андрія Яніцького.

Ревізійна комісія складається з трьох осіб, як і раніше. До неї увійшли Юрій Шеляженко (голова), Павло Берест та Ірина Федорів.

Юка Гаврилова та Юрій Луканов. Фото Сергія Горбачова

Члени профспілки голосують за новий комітет. Фото Сергія Горбачова

З 2008 року  Київську незалежну медіа-профспілку очолював Юрій Луканов. Останній рік він поєднував цю посаду із посадою голови загальнонаціональної Незалежної  медіа-профспілки  України. Це було викликано необхідністю відлагодити механізми співпраці НМПУ з регіональними організаціями, насамперед з найбільшою київською. Ідучи у відставку з посади столичної організації, Юрій Луканов заявив, що тепер він сконцентрується на розвитку інших регіональних організацій.

У жовтні 2011 року конференція Київської  незалежної  медіа-профспілки  ухвалила  заяву, згідно з якою  брала на себе відповідальність за  відродження загальнонаціональної  Незалежної медіа-профспілки України, в якій певний час тому з`явилися ознаки кризи. Процес відродження триває.