22 листопада у Києві в приміщенні інформаційного агентства RegioNews відбудеться конференція «Як соціальні медіа змінюють журналістику». У заході візьмуть участь представники Європейської федерації журналістів, відомі українські журналісти та медіа-експерти. Зокрема, під час сесії «Соціальні медіа та соціальні мережі як інструменти для журналістів» виступатимуть віце-президент Європейської Федерації журналістів, секретар Спілки журналістів Росії Надія Ажгіхіна, керівник освітніх проектів фонду Ріната Ахметова Олександр Власенко. Засновник та керівник Watcher.com.ua Максим Саваневський презентує проект «Школа Соціальних Медіа для журналістів», а оглядач видання «Телекритика» Світлана Остапа поділиться власним досвідом поєднання професійного та особистого в одному Фейсбук-профілі.

У наступній сесії розглядатиметься питання контенту, створеного користувачами соціальних медіа. Зокрема, доцент Інституту журналістики КНУ Людмила Федорчук та керівник відділу телеканалу СТБ Ірина Федорів розповідатимуть про використання соцмереж як джерела інформації для журналістських матеріалів.

Будуть розглянуті також питання свободи висловлення думки в інтернеті та правового регулювання і відповідальності соціальних медіа. Старший радник Бюро Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ (Відень) Айдар Ботагаров презентує посібник ОБСЄ із соціальних медіа. Про правове регулювання використання журналістами інформації соціальних медіа розповість головний юрисконсульт НСЖУ Тетяна Котюжинська, а етику поведінки журналіста у соціальних мережах проаналізує заступник директора Могилянської Школи журналістики, керівник проекту Mediasapiens Діана Дуцик.

Тривалість заходу – 3 10-00 до 17-00. Журналісти, які бажають взяти участь у конференції, мають надіслати заповнену реєстраційну форму до 20 листопада 2013 року. Додаткові запитання можна поставити за номером (044) 234-21-02 чи електронною поштою  oblik@nsju.org.

https://docs.google.com/forms/d/1iJoOKVzjyis_kUkDRIgSfrDiEtrwOSog_ZPDRSuKt-c/viewform