У Харкові міліція відкрила кримінальне провадження за фактом погрози вбивством власному кореспонденту газети “Урядовий кур’єр” Світлані Галаур.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на відділ зв’язків із громадськістю Головного управління МВС України у Харківській області, кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України зареєстроване 22 листопада.

Сама Галаур кореспонденту УНІАН повідомила, що інцидент стався 22 листопада вранці у будинку за місцем її проживання.

“Біля ліфта нашого будинку, на поверсі, де живе наша сім’я, невідомі схопили мене зі спини і, виштовхавши на балкон, “попередили”, щоб я «не лізла не у свої справи, тому що закінчу життя самогубством» і красномовно нахилили голову через поруччя балкона 13 поверху”, – зазначила журналістка.

Галаур висловила переконання, що цей інцидент пов’язаний із веденням журналістського розслідування щодо розкрадання державних коштів на одному з харківських казенних підприємств і пов’язаною з цим «сфабрикованою прокуратурою кримінальною справою» щодо працівників міліції, які займалися кримінальним провадженням за фактом привласнення грошових коштів на цьому підприємстві.

Журналістка також повідомила, що після інциденту і відкриття кримінального провадження її продовжують залякувати.

У свою чергу в обласному управлінні міліції зазначили, що “вжиті всі необхідні заходи щодо забезпечення належної безпеки журналіста”. Зараз тривають першочергові слідчо-оперативні заходи, які перебувають на особистому контролі начальника харківської міліції.