22 квітня 2015 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики. Одним із питань засідання комітету був розгляд конфліктної ситуації, яка сталася на телеканалі ТВі. На комітетські слухання нардепи запросили представників НМПУ та трудового колективу ТВі. Про ситуацію з порушенням прав журналістів на каналі доповіла народний депутат України Ольга Червакова. Народні обранці та профспілковці підняли питання непрозорості медіа-власності в Україні, бездіяльності міліції та прокуратури в частині розслідування трудових злочинів, вчинених щодо журналістів каналу ТВі.

В ході слухання, виступив заступник голови НМПУ, старший юрисконсульт Олександр Тарасов, який розповів про бездіяльність правоохоронних органів, а саме – Голосіївського РУ ГУ МВС та Прокуратури міста Києва. Також пан Тарасов від імені профспілки звернувся до Комітету з проханням направити депутатське звернення до Державної інспекції України з питань праці з метою розслідування порушення трудових прав журналістів.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар наголосила на необхідності створення закону, який би регулював прозорість медіа-власності в нашій країні. Резюмуючи обговорення, пані Сюмар пообіцяла сприяти в межах своєї компетенції вирішенню цього трудового спору. Також, вона запропонувала викликати на наступне засідання Комітету представників МВС та прокуратури м.Києва, та направити міліціантам та прокурорам комітетське звернення щодо ситуації навколо телеканалу ТВі. Пропозиція головуючої було прийнята одноголосно.

НМПУ висловлює сподівання, що ефективний парламентський контроль допоможе захистити трудові права працівників телеканалу ТВі.