2 квітня відбулося перше засідання Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області за позовом місцевого пенсійного фонду до газети «Очаків сьогодні». Згідно позовних вимог, Очаківський Пенсійний фонд України вимагає спростувати інформацію опубліковану в газеті та визнати її недостовірною.

Варто відмітити, що інформація в газеті була передрукована зі сторінок видання НікМедіа з відповідним посиланням.

Про це раніше редакція газети повідомила керівництво ПФУ і погодилася спростувати інформацію, якщо така буде спростована на першоджерелі.

«У судовій заяві Пенсійного фонду зазначається всього лише про декілька речень, які не відповідають дійсності. Також ПФУ посилається на колонку редактора, в якій автор  статті соромить і принижує честь, гідність та ділову репутацію пенсійного фонду. Тобто ПФУ суперечить самому собі. На мою думку,  інформація в НікМедіа і є першоджерелом інформації. І навіть, якщо суд і прийме сторону позивача, то інформація поширюватиметься і надалі з сайту»,- про це розповіла голова Миколаївської організації НМПУ Тетяна Локацька.

Проте на сьогодні позивач не заявив про притягнення НікМедіа як відповідача. Як зазначив юрист НМПУ Олександр Тарасов, який виступає представником газети: «Позов до газети «Очаків сьогодні» не може відповідати за передрук інформації з іншого ЗМІ».

Наступне судове засідання відбудеться 21 квітня. До того часу позивач обіцяв уточнити сторону відповідача, так як газета не є юридичною особою. Так само, можливо, буде розглянуто питання відповідача-першоджерела опублікованої інформації.