Середня зарплата в Міністерстві інформаційної політики України становить 2,4 тис. грн на місяць. Про це йдеться в документах, наданих у відповідь на інформаційні запити заступником міністра – керівником апарату Артемом Біденком, оприлюднених на сайті інтернет-проекту ГО «Центр UA» «Доступ до правди».

Оклад міністра інформаційної політики Юрія Стеця становить 6 тис. 109 грн на місяць, першого заступника міністра Тетяни Попової – 5 тис. 312 грн, заступника міністра – керівника апарату Артема Біденка – 4 тис. 980 грн, ще одного заступника міністра – 4 тис. 980 грн.

При цьому із зарплат ще будуть вираховуватися податки та збори.

Як відомо, бюджет Міністерства інформаційної політики на 2015 рік становить 4 млн грн. У штаті передбачено 29 осіб. Місячний фонд заробітної плати міністерства за посадовими окладами становить 69 тис. 183 грн.

Наприклад, у штатному розписі передбачено сектор медійних комунікацій у складі трьох осіб (5 тис. 742 грн для трьох працівників), сектор зв’язків з громадськістю та координації з органами влади у складі двох осіб (3 тис. 957 грн для двох працівників) та інші.

У штаті міністерства передбачені й такі посади, як головний спеціаліст із запобігання та виявлення корупції та головний спеціаліст із режимно-секретної роботи – обидва з окладами 1 тис. 785 грн на місяць.

Завантажити штатний розпис Мінінформополітики на 2015 рік можна тут.

Також Артем Біденко повідомив, що сьогодні Мінінформополітики розташоване за адресою: вулиця Грушевського 12/2, телефон (044)2567301. Представники відомства звернулися до Фонду державного майна України з проханням надати міністерству приміщення за адресою: Київ, вул. С. Петлюри, 15, 6 поверх. «Це державна власність, тож договору оренди не передбачається», – пояснює пан Біденко.

У міністерстві отримали домен mip.gov.ua, однак у звязку з відсутністю рахунку для оплати хостингу, не відкрили електронні адреси на цьому домені.