Центральний районний відділ міліції Сімферополя закрив кримінальне провадження за заявою першого віце-прем’єра уряду Криму Павла Бурлакова, яке було відкрито за статтею 182 Кримінального кодексу «порушення недоторканості приватного життя». Його було відкрито щодо інтернетвидання «Аргументы недели. Крым» після публікації статті члена медіа-профспілки журналістки Ганни Андрієвської “Гуртожток як притулок для українських віпів. Історія Павла Бурлакова”, в якій ішлося про реєстрацію високого чиновника у гуртожитку, де він не проживав.

Провадження було закрито 25 лютого цього року незабаром після прес-конференції на цю тему керівництва НМПУ у Сімферополі та звернення медіа-профспілки до Генеральної прокуратури. Але повідомили про це лише днями у відповідь на запит редакції. Це при тому, що Кримінально-процесуальний передбачає одразу після закриття провадження обов’язкове повідомлення усіх осіб, чиїх інтересів це стосується.

«Міліція не повідомила одразу, таким чином порушила закон, тому що підіграє владі, – коментує ситуацію юрист НМПУ Олександлр Тарасов, – Вона на догоду владі намагалася тримати журналістів у підвішеному стані. Щоб ті відчували занепокоєння, психологічний дискомфорт. Інформація про закриття провадження дає підстави стверджувати, що рішення Центрального районного суду Сімферополя про відшкодування моральної шкоди та видалення матеріалів з сайту є незаконним, бо правоохоронні органи підтвердили, що ніякого втручання у приватне життя не було».

20 червня Центральний районний суд Сімферополя частково задовольнив вимоги першого віце-прем’єра Криму Павла Бурлакова до інтернет-видання «Аргументы недели-Крым» і журналістки, члена Незалежної медіапрофспілки України Ганни Андрієвської. Згідно з рішенням суду, відповідач по справі – ДП «Аргументы недели-Крым» зобов’язаний видалити з сайту інтернет-видання статтю «Гуртожиток як прихисток для кримських VIPів. Історія Павла Бурлакова» і також знищити наявні у журналіста матеріали, які містять конфіденційну інформацію про першого віце-прем’єра. Також суд зобов’язав ДП «Аргументы недели-Крым» виплатити чиновнику 3 тисячі гривень в якості компенсації за моральну шкоду та сплатити судові витрати в сумі 573,50 грн.