Комітет Незалежної медіа-профспілки України закликає до бойкоту International Media School мільйонера Сергія Курченка.

Купівля Сергієм Курченком «Українського медіа-холдінгу» у 2013 році призвела до запровадження політичної цензури та масових звільнень журналістів та редакторів з сайтів та видань цього холдінгу («Forbes Україна», «Кореспондент», Forbes.ua, Korrespondent.net).

Газету цього холдінгу «Комсомольська права в Україні» регулярно помічають у розміщенні прихованої реклами під видом журналістських матеріалів (дані ГО «Інститут масової інформації»).

За допомогою International Media School Курченко хоче не тільки покращити імідж свого медіабізнесу, а ще й знайти дешеву робочу силу серед молоді. Навіть більше, він хоче, щоб молоді люди платили за це гроші (1500 грн без урахування навчальних матеріалів, додаткової оренди приміщень та устаткування, майстер-класів та партнерських програм). Під гучною назвою школи ховається лише 12 днів занять та стажування. За цей час можна підготувати слухняного «копі-пейстера», але не професійного журналіста.

Саме тому ми закликаємо молодь ігнорувати International Media School. В університетах журналістиці вчать роками. Тут вам пропонують «стати журналістом» за 12 днів за 1500 грн.

Ми також закликаємо поважних журналістів-викладачів відмовитися від співпраці з International Media School. Своєю участю у цьому проекті ви підтримуєте політичну цензуру та «джинсу» у виданнях Сергія Курченка.

Принагідно звертаємося до журналістів «Українського медіа-холдінгу», які з різних причин залишилися працювати. Курченко є власником холдінгу. Але без вас цей бізнес нічого не вартий. Ви маєте право створити профспілку та підписати Колективну угоду. Ви можете позбавитися цензури та «джинси».

Все у ваших руках. Дійте!