Голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов і голова Національної спілки журналістів Олег Наливайко вчора провели у Варшаві переговори про з президентом Асоціації польських журналістів Кшиштофом Сковронським про можливі спільні україно-польські проекти.

Попередньо домовлено про другий конкурс професійної мастерності для українських журналістів – перший відбувся 2012 року. Про організацію українсько-польського професійного форуму у складі приблизно 50-60 журналістів, який би обговорив українсько-польські проблеми в контексті об`єднаної Європи і якість їхнього висвітилення в ЗМІ. Наступного року попередньо планується провести дві такі зустрічі: одну у Польщі, іншу – в Україні.

Обговорювалися інші проекти. Зокрема, можливість надання консультацій з боку поляків під час роздержавлення українських ЗМІ, стажування у Польщі для молодих українських журналістів, участь поляків у міжнародному конкурсі шкільних газет, майстер-класи відомих польських журналістів для студентів інститутів журналістики в Україні.

Юрій Луканов і Олег Наливайко були запрошені до Варшави для участі в традиційних урочистостях Асоціації польських журналістів з нагоди підбиття підсумків року і нагородження вшанування найкращих професіоналів у польській журналістиці.