16 вересня о 19:00 біля пам’ятника Шевченку, розпочнеться вечір пам’яті Георгія Гонгадзе та журналістів, які загинули через свою професійну діяльність.
Активісти Незалежної медіа-профспілки та Національної спілки журналістів у 13-ті роковини смерті Гонгадзе запрошують журналістів запалити свічки, принести чи оголосити свої гасла та долучитися до хвилини мовчання.
Акція є всеукраїнською – цього дня в Києві і в інших містах країни також відбудеться мітинг-реквієм пам’яті Георгія Гонгадзе і всіх загиблих українських журналістів.
Заходи пройдуть під гаслом «Безкарність вбиває». На думку голови Незалежної медіа-профспілки України Юрія Луканова, загибель Гонгадзе не стала належним уроком для влади і її прихильників: «Журналістів продовжують бити. Їх виганяють з роботи. Затикають їм рота найрізноманітнішими методами. Непідконтрольні засоби масової інформації намагаються або закрити, або підпорядкувати владі. Таких спроб десятки по всій країні».