Судячи з усього, піарниця Єлєна Дерев’янко тяжіє до особливого професіоналізму. Вона міжнародний фестиваль з піару організувала і там, за її задумом, мають виступати профі з профі.

У себе на ФБ вона написала: « Все перечисленные спикеры – профессионалы своего дела. И это единственный критерий отбора спикеров. Другие критерии мне никто не имеет права диктовать. Тема закрыта».

Я всіляко вітаю такий підхід, щоб професіонали так уже професіонали! Але мені там декого бракує. Мучить питання: «Ну чому Дмітрія Кисельова не запросили?». Він же такий фахівець, що наші доморощені йому в підметки не годяться.

Ну куди до нього колишньому кримчанину, спікеру фестивалю, який радо вітав “кримнаш”, але тепер чомусь у Києві влаштувався! В Руском мірє чомусь не бажає. Прізвща не називаю – не хочу піарити.

Живучи в столиці України, він у себе на ФБ пише про тупих хохлів. Ось цитатка: “Ах! Как хохлодегенераты боролись за швабоду шлова! Как боролись!!! А, оказывается, не за то боролись. Просто хотели девственно чистые от мыслей мозги своих хохлопоцриотов оградить от любой информации, которая этим хохлодегенератам не в дугу. Видать потому, что эти самые хохлодегенераты в информполе даже на нормальный качественный высер не способны. Конкуренции не выдерживают))))))))))))”.

Ясна річ, що його власні висери мають ознаку непересічного таланту. Але до «ядєрной пилі» у виконанні Кисельова не дотягують. Тому метра з Москви там дуже бракуватиме.

Або там ще персонаж присутній. Він до бойовиків на Донбас мотався і розповідав по телевізору, які вони нормальні пацани. Ясна річ, що з британцем Грехемом Філіпсом, який працює для російських ЗМІ, нашого, прости господи, журналіста (так він, до речі, піарник чи журналіст?) поруч важко ставити. Тому і британського метра треба запросити – нехай він поділиться досвідом красивішого показу убитих українських вояків.

А ще піарники з ДеНееРу і ЛеНееРу, мабуть, непоганий досвід напрацювали, розповідаючи як їх укропи вбивають. Їх взагалі варто було б почесними гостями зробити.

З таким складом фестиваль стане не просто непересічною, а видатною подією. Безумовно його учасники докладуть всіх зусиль, щоб наступного року відбувся вже в руском мірє. І щоб ніякими «хохлодегенератами» там і не пахло.