Кримська журналістка Наталія Кокоріна та її адвокат Джеміль Темешев вийшли з будівлі ФСБ Росії в Криму, де на допиті вони провели близько шести годин поспіль, – повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

За інформацією кореспондента Крим.Реалії, невдовзі, як журналістка з адвокатом вийшли з будівлі ФСБ, до неї під’їхав автозак, який простояв приблизно 15 хвилин і від’їхав. Деякий час по тому до будівлі під’їхала машина, з якої вийшли журналісти телекаканалу «1 Кримський». Можливо, щоб зафіксувати слідчий процес». Представникам ЗМІ невідомий співробітник ФСБ сказав, що «через півгодини слідчі дії завершаться».

Уранці, 13 березня, кореспондентка «Центру журналістських розслідувань» Наталія Кокоріна повідомила колегам, що близько 8:00 її попросили приїхати на квартиру батьків (вона проживає окремо). Після того, як вона прибула в квартиру з нею зник зв’язок. Пізніше стало відомо, що її затримали.

13 березня співробітники ФСБ провели обшук у квартирі батьків ще однієї кримської журналістки Анни Андрієвської, яка після анексії півострова покинула Крим і зараз проживає в Києві. Батькові журналістки пред’явили рішення Сімферопольського суду, в якому сказано, що стосовно Андрієвської порушено кримінальну справу за матеріал, в якому нібито містяться заклики до повалення влади в Криму.