Конкурс організовує Асоціації польських журналістів, Національна спілка журналістів України, Незалежна медіа-профспілки України. У Конкурсі можуть брати участь українські журналісти, що відзначаються залученням у суспільні або громадські справи, незалежно від організаційної приналежності або відсутність такої приналежності.

Роботи журналістів мають бути присвячені боротьбі за демократію: відстоюванню свободи слова, розвитку самоврядування, подолання корупції, встановлення прозорості в урядуванні тощо, відстоюванні прав людини тощо.

В рамках Конкурсу будуть присуджені наступні призи:

Головний приз 3 000 PLN

Приз за друге місце 2 000 PLN

Приз за друге місце 1 000 PLN

Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу. Умовою прийняття роботи є її творчий (авторський) характер. Заявку слід подати у шести примірниках, з додатком 6 примірників газетних вирізок, або 6 примірників дисків CD / DVD на адресу наступної організації:

Національна спілка журналістів України – НСЖУ,

Хрещатик 27 А, 01001 Київ, Україна http://nsju.org

На Конкурс можна подати матеріали, опубліковані в українській пресі, радіо, телебаченні та Інтернеті в період з 1 вересня 2012 по 30 серпня 2013 року.

Термін подачі заявок закінчується 20 вересня 2013 року.

Результати Конкурсу будуть оприлюднені 7 листопада 2013 р. Церемонія нагородження відбудеться на конференції у Києві, що проходитиме 21-23 листопада 2013 р.

Нагороджені конкурсні роботи будуть опубліковані на веб-сайтах Асоціації польських журналістів, Національної спілки журналістів України, Незалежної медіа-профспілки України, а також у журналі «Форум журналістів».

Положення про конкурс

Заявка на участь у конкурсі та Додаток до заявки