Відповідно до Положення про проведення конкурсного відбору керівників державних суб’єктів господарювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 р. № 777, Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр» (далі – телерадіоорганізація).

Місцезнаходження телерадіоорганізації: вул. Володимирська, 92, м. Хмельницький, 29000.

Основні напрями діяльності телерадіоорганізації:

організує теле- і радіомовлення, трансляції, зйомки і записи найважливіших подій у Хмельницькому та області, літературних, драматичних, музичних та інших творів для використання в програмах телебачення і радіомовлення.

Строк приймання заяв на участь у конкурсному відборі – 30 календарних днів з дня опублікування (оголошення було вперше опубліковано на сайті Держкомітету з ТБ та радіо 20 листопада).

Місце приймання заяв на участь у конкурсному відборі за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01001, відділ кадрової роботи та державної служби, каб. 801.

Телефон для довідок: (044) 278-53-88.

Перелік документів, що подаються претендентом особисто:

адресовану Голові Держкомтелерадіо заяву щодо участі в конкурсному відборі (у письмовій формі, з обов’язковим зазначенням дати написання та особистим підписом претендента);

належним чином завірені копії:

– документа, що посвідчує особу (паспорт);

– трудової книжки;

– документа про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю (диплом);

заповнений аркуш обліку кадрів;

інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством (за основними напрямами діяльності підвідомчої телерадіоорганізації, посада керівника якої є вакантною);

довідку про стан здоров’я (форма № 133/0, видану медичною установою, на обліку в якій перебуває претендент);

довідку про відсутність судимості (видану відповідним органом МВС України);

рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

Зміст заяви та інших документів, поданих претендентами, не розголошується до початку засідання комісії, на якому проводиться їх розгляд.

Конкурсний відбір буде проводитися за адресою: вул. Хрещатик, 26, м. Київ, прес-центр. Початок роботи конкурсної комісії 22.12.2014 о 10.00.

Вимоги до претендента: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).

Претендент не допускається до участі в конкурсному відборі в разі неподання ним одного із зазначених у переліку документів, відсутності повної вищої освіти за відповідною спеціальністю та досвіду успішної роботи, а також за наявності у претендента не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності та в інших випадках передбачених законодавством.