Комітет захисту журналістів закликає самопроголошену владу Криму дозволити українським телевізійним та радіокомпаніям мовити на території півострова.

Про це йдеться в заяві організації, опублікованій на офіційному сайті.

Вона є відповіддю на висловлювання «голови уряду Криму» Сергія Аксьонова про те, що усунуті з ефіру українські телеканали не зможуть відновити мовлення у регіоні.

За словами дослідника програми КЗЖ в Європі та Центральній Азії Музаффара Сулейманова, своєю заявою Сергій Аксьонов «зміцнив побоювання» про те, що медійний клімат у Криму погіршується з кожним днем.

«Ми закликаємо владу Криму змінити її репресивну політику стосовно преси, і визнати право місцевого населення на доступ до широкого кола новин та інформації», – сказав він.

Комітет захисту журналістів нагадує, що після анексії Криму Росією у березні 2014 року на офіси українських телерадіокомпаній здійснювалися рейди, закриття, проводилися обшуки. Торік у березні за наказом Аксьонова було зупинено ретрансляцію сигналу «5 каналу» та «1+1». За кілька днів до цього було припинено трансляцію Чорноморської ТРК.