Голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов висловився на підтримку ідеї надати ефір Національної телекомпанії України для мовлення Громадському телебаченню, яке зарекомендувало себе як одним з лідерів висвітлення подій під час євро революції. “Прикметно, що значна частина працівників цього телебачення є членами медіа-профспілки”, – підкреслює пан Луканов.

Голова НМПУ вважає, що на цьому не варто зупинятися, адже найкращим чином зарекомендувало себе і “Спільнобачення”, левова частка якого також складається з членів медіа-профспілки. Представники цього онлайнового каналу також виявилися на висоті: вони забезпечили мовлення в прямому ефірі з найгарячіших подій євро революції. Дуже показовим є той факт, що значна кількість журналістів “Спільнобачення” були поранені під час боїв.

На думку пана Луканова, слід підтримати звернення “Спільнобачення” з пропозицію надати ефір і йому. Примноження зусиль двох цих мовників, поєднання їхнього досвіду дасть можливість значно поліпшить якість мовлення НТКУ.