Кримська активістка і блогерка Єлизавета Богуцька, відома своїми проукраїнськими поглядами, отримала повістку на допит із управління ФСБ у Криму. Про це повідомляє сайт “Крим.Реалії” з посиланням на Богуцьку, яка наразі проживає в Києві.

За її словами, ФСБ повідомили про те, що їй не заборонений в’їзд до Криму і що відносно неї жодних справ не ведеться.

«Листи дрібним почерком з ФСБ Росії в Криму інформують мене про те, що заборони на в’їзд до Криму в мене немає. Один із Москви говорить мені про те, що по лінії ФСБ жодних справ відносно мене не ведеться. Нещодавно надійшов ще один лист із ФСБ Криму, що можу спокійно перетинати кордон, що в Криму, нібито, мені ніщо не загрожує», – повідомила Богуцька.

У неділю, 3 травня, за її домашньою адресою в Сімферополі надійшов ще один лист з ФСБ, у якому блогерку викликають на допит в Центр з протидії екстремізму. «А вчора до Сімферополя, на мою домашню адресу надійшов лист із цієї ж контори про те, що мене викликає на допит старший слідчий ФСБ у центр протидії екстремізму».

При цьому вирушати на допит до слідчого Богуцька не має наміру, побоюючись затримання. «Загалом, подумала я і вирішила: листи отримувати поштою набагато безпечніше, ніж особисто, із рук в руки. Інакше, мої руки можуть відразу опинитися в наручниках. Може й перебільшую, як завжди, не знаю. Але інтуїція мені каже, що не треба кошлатити голодного звіра. Та і тим більше, для них я – іноземка. Готова зустрітися тут, у Києві», – зазначила Богуцька.

Нагадаємо, у вересні минулого року Єлизавета Богуцька після обшуку в її будинку та шестигодинного допиту залишила Крим.