Допомога

Матеріальна допомога

Медіа-профспілка має змогу допомагати матеріально повноправним членам організації у випадку важкої хвороби або нещасного випадку. НМПУ також надає допомогу рідним профспілчан у разі їх загибелі. Звертайтеся про допомогу до секретаря профспілки (sekretar@nmpu.org.ua).

Крім цього Медіа-профспілка разом із Спілкою журналістів у листопаді 2013 року заснували Центр допомоги журналістам. Мета Центру – підтримка журналістів, які постраждали під час суспільно-політичної кризи в Україні у 2013-2014 роках. Якщо ви змушені були переїхати у інше місто, втратили техніку, були побиті, потрапили у полон або іншим чином постраждали під час виконання журналістської роботи, звертайтеся до секретаря профспілки (sekretar@nmpu.org.ua).

Юридична допомога
Юридичне Бюро НМПУ надає допомогу членам медіа-профспілки тільки за персональним зверненням у письмовому вигляді (електронним чи звичайним листом).

Або звертайтеся до секретаря профспілки.

Ви також можете скористатися послугами юристів дружніх організації:
– Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП).
– Інституту Медіа Права (ІМП) – з питань доступу до інформації.
– Національна спілка журналістів України (НСЖУ)

Психологічна допомога

Медіа-профспілка разом із Спілкою журналістів у листопаді 2013 року почали спільно допомагати журналістам, а у квітні 2014 року заснували Центр допомоги журналістам. Мета Центру – підтримка журналістів, які постраждали під час суспільно-політичної кризи в Україні у 2013-2014 роках. Серед іншого йдеться й про психологічну допомогу.

Профспілкою проводяться зустрічі груп психологічної допомоги для журналістів та для членів їхніх родин.

Група допомагає підтримувати рівновагу та впевненість, зрозуміти цінність і потрібність своєї роботи. Працюючи разом в групі, ми знаходимо точні і правильні слова, щоб висловити своє ставлення та почуття до ситуації та подій, в яких доводиться працювати та жити останнім часом.

Просимо попередньо повідомити про Ваш намір прийти на зустріч групи психологічної допомоги у медіа-профспілку за тел. 050 356 57 58 або електронною поштою sekretar@nmpu.org.ua