Вчора 28 квітня біля будинку заступника міністра МВС Сергія Чеботаря (на фото) стався напад на тележурналістів. Про це пише “Телекритика” з посиланням на журналіста-розслідувача, керівника проекту “Наші гроші” на телеканалі ZIK Денис Бігус. За його словами, інцидент стався у селі Лісники Києво-Святошинського району (Київська область).

“В Лісниках, біля будинку заступника міністра МВС Чеботаря напали на знімальну групу, придушили оператора, відібрали камеру, вирвали навігатор з відео з машини”, – зазначив пан Бігус.

До складу знімальної групи увійшла журналістка Надія Бурдeй, а також оператор і водій Михайло Шелест та Григорій Цизін. Вони ж і викликали міліцію після нападу на них. Журналісти прибули до будинку для підготовки комплексного матеріалу для програми, у якій йдеться про високопосадовців МВС і, в тому числі, про Сергія Чеботаря. Водночас журналіст уточнив, що цей матеріал не стосувався проекту про елітне життя чиновників «Гарна хата». Під час зйомок з помістя Сергія Чеботаря виїхала машина із сімейними номерами замміністра.

О 20.30 Денис Бігус підтвердив, що напад здійснили охоронці замміністра. Про це він повідомив у своєму Facebook, а також виклав відео нападу.

“Ситуація коротко: Будинок заступника міністра Сергія Чеботаря побудований в заповідній зоні на околиці села Лісники. Зйомка проводилася при підготовці сюжету про декілька високих чинах МВС. Це ранкове відео. На ньому охорона нападає в перший раз. Потім вони повернулися на своєму білому Фольксвагені транспортер 1123, зламали камеру, забрали її, побили оператора, вирвали реєстратор (вже з іншою картою) і зникли. Під час зйомок на територію садиби заїжджала біла Камрі дружини Чеботаря з номерами 5555. Після нападу вона зникла”, – написав Денис Бігус.

Сам Чеботар каже, що в нього немає будинку у селі Лісники.