9 лютого, у понеділок, о 13.00 у прес-центрі Національної спілки журналістів України відбудеться вручення заохочувальних дипломів фіналістам Польсько-українського конкурсу журналістської майстерності, а також професійна дискусія за участі авторів резонансних розслідувань та медіа-експертів.

Нагадаємо, як вже повідомляла прес-служба НСЖУ, переможцями конкурсу визнані Катерина Каплюк, журналістка «Слідство. інфо» за матеріал «Сімейні цінності Едуарда Ставицького» (сайт Українська правда) про корупційні схеми та кар’єрні злети колишнього міністра енергетики України; Сергій Андрушко, журналіст «Радіо Свобода» за матеріал «Два дні на Банковій» про відвідувачів (в тому числі і нічних) Адміністрації Президента Порошенка (обоє – перше місце) та Володимир Торбіч із агенції «Четверта влада» (третє місце) за матеріал «Війна за поліський бурштин» – про справжню «війну» за право нелегально добувати бурштин на Рівненщині.

У заході візьмуть участь Агнешка Ромашевська-Гузі, віце-президент Польської Асоціації Журналістів та директор польського телеканалу «Белсат ТВ», Сергій Томіленко, перший секретар Національної спілки журналістів України, Юрій Луканов, голова Незалежної медіа-профспілки.

В рамках заходу також відбудеться професійна дискусія на тему «Стара і нова влада у журналістських розслідуваннях та викривальних матеріалах» – про те, чому дії як старої, так і нової влади стають предметом резонансних журналістських публікацій або сюжетів, про дотримання професійних стандартів і журналістської етики та інші актуальні питання роботи журналістів.

Нагадаємо, що Польсько-український конкурс журналістської майстерності проходить третій рік поспіль. Цьогоріч церемонія нагородження переможців відбулася у Варшаві 30 січня. Зважаючи на велику кількість цікавих і резонансних матеріалів, що надійшли на конкурс, НСЖУ вирішила відзначити ще 8 журналістів заохочувальними дипломами.

Просимо представників ЗМІ зареєструватися для участі у заході за телефоном: 050 356 57 58 або електронною поштою: sekretar@nmpu.org.ua