Інтернет-видання «Аргументы недели-Крым» отримало повістку до Центрального суду Сімферополя, де завтра має відбутися розгляд справи за позовом першого віце-прем`єра автономії Павла Бурлакова до видання. Автор позову вимагає видалити з сайту «Аргументов недели-Крым» статтю члена НМПУ журналістки Аннни Андрієвської , в якій розповідається, що пан Бурлаков зареєстрований за певною адресою в гуртожитку, але не живе там. Політик також вимагає надрукувати вибачення на місці вилученої статті вибачення перед ним, яке забороняється видаляти протягом трьох місяців.

Раніше за заявою Павла Бурлакова було відкрито кримінальне провадження за фактом розголошення про нього конфіденційної інформації.

«У рішенні Європейського суду з прав людини у справі ««Газета по-воронежски» проти Росії» відзначено, що людина, стаючи політиком, перетворюється на більш відкриту і вразливу для критики особу, – каже юрист НМПУ і журналіст Олександр Тарасов, – Такий підхід означає, що конфіденційну інформацію про політика можна поширювати без його згоди. Тому позов позбавлений смислу, виграти його можна лише в заангажованому суді».

Голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов у Сімферополі зустрічався з Павлом Бурлаковим і вони дійшли думки, що цю проблему краще вирішити мирно. Однак, політик наполягав на тому, щоб редакція вибачилася перед ним. На прес-конференції Юрій Луканов заявив, що у випадку не знаходження компромісу медіа-профспілка захистить члена організації Анну Андрієвську і видання в цілому.