Запрошуємо журналістів та редакторів друкованих та електронних ЗМІ з Харківської, Полтавської, Сумської, Луганської областей до участі у дводенному тренінгу «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики та нові можливості для журналістів», який відбудеться 23-24 січня 2015 року (п’ятниця-субота) у місті Харків.

У разі зацікавлення можуть бути розглянуті заявки на участь у тренінгу і від учасників із інших областей України.

Організатор – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” за підтримки «Європейської програми» Міжнародного фонду “Відродження”.

Партнерська організація у Харкові – Міжнародний інститут регіональної преси та інформації.

В якості тренерів проекту вступатимуть Сергій Сидоренко, редактор сайту “Європейська правда” та Анатолій Марциновський (Internews-Україна, “Газета по-українськи”)

Тренінг включатиме теоретичні, практичні заняття та обмін досвідом з експертами проекту. Учасники зможуть поглибити розуміння процесу євроінтеграції, підвищать свою поінформованість щодо різних аспектів тематики (економічних, політичних, візової проблематики тощо), а також отримають навички пошуку “європейських” інформаційних приводів, які цікаві місцевій аудиторії.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам з інших міст за потреби буде забезпечено проживання у Харкові.

Для участі у тренінгу необхідно до 18 січня 2015 року заповнити он-лайн анкету та надіслати на електронну пошту mgo.sformat@gmail.com (у темі листа зазначити «Тренінг») сканкопію супровідного листа від редакції, який свідчить про сприяння участі працівника у тренінгу.

Анкету можна знайти за посиланням.