Незалежна медіа-профспілка України у рамках роботи об’єднаного “Центру допомоги журналістам”, створеного спільно із Національною спілкою журналістів України, проводить серію психологічних семінарів-тренінгів для журналістів “Журналісти в кризових ситуаціях: як впоратися з психічною травмою та залишитися в професії”.

19 грудня (п’ятниця) відбудеться останній у 2014 році одноденний семінар-тренінг у Києві.
Час проведення – 13.00 – 18.45. Початок реєстрації учасників – о 12.45.
Місце проведення – прес-центр НСЖУ, вул. Хрещатик, 27 а, 2 поверх.

Запрошуємо на семінар київських журналістів, а також колег, які виїхали із зони АТО та окупованої АР Крим. Будемо раді бачити колег, які виїздили працювати у зоні АТО та можуть під час групової роботи поділитися своїм персональним досвідом перебування та роботи у небезпечних умовах.

Бажаючих взяти участь у семінарі просимо зареєструватися за адресою sekretar@profspilka.org.ua – вказати прізвище, ім’я, місце роботи та посаду, контактний телефон та адресу електронної пошти. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 050 356 57 58

Під час участі у роботі семінарах учасники дізнаються про наступне:

  • що таке психічна травма і як вона діє; чи є шляхи її подолання;
  • як можна організувати допомогу собі та іншим в кризовій ситуації;
  • як взаємодіють особистий конфлікт і травма;
  • чому виникає неможливість звертатися за допомогою та наскільки можливо говорити і писати про страх і почуття вини.

Під час семінару будуть підніматися питання: журналіст як людина професії і журналіст як особистість. Професія журналіста як допомогаюча професія – можливий етичний вибір. Система психологічної підтримки і допомоги, організація роботи журналіста. Техніка психологічної безпеки на журналістському виробництві.

Учасники отримають знання щодо застосування деяких технік допомоги (дебрифінг, BASIC PH).

Також учасники зможуть взяти участь у груповій терапії і переконатися на висланому досвіді, що подолання психічної травми можливе в групі.