Незалежна медіа-профспілка України створила банк захисної амуніції для журналістів, які працюють у зоні військового конфлікту. Нині наявні п’ять комплектів.

Банк амуніції функціонуватиме в рамках Об`єднаного центру допомоги журналістам, який медіа-профспілка заснувала спільно з Національною спілкою журналістів України.

Журналісти, які працюють у зоні військових дій, зможуть отримати захисний комплект, а після відрядження муситимуть повернути його назад. Пріоритетне право матимуть члени медіа-профспілки і спілки журналістів.

Банк захисної амуніції вдалося створити завдяки підтримці будівельної фірми Т.М.М. на чолі з Миколою Толмачовим з Києва і громаді Української Православної церкви св.Андрія Первозванного Київського Патріархату у Чікаго.

Нагадаємо: після початку конфлікту на Майдані дві журналістські організації створили Об`єднаний центр допомоги допомоги журналістам. Завдяки цьому працівники ЗМІ, які були побиті або втратили обладнання під час Майдану, отримали часткову компенсацію. Матеріальну підтримку отримали журналісти які виїхали з Криму і Донбасу. У Центрі надаються психологічні та інші послуги.